Natuurpunt Werkgroep

Activiteiten

Libellen in België

Publicaties

Over ons

Nieuws

4 augustus 2018

vierkante foto marc tailly

Wij ontvingen vandaag het droeve nieuws van het plotse overlijden van ons bestuurslid Marc Tailly.  Marc was al vele jaren zeer actief in onze vereniging, en steeds aanwezig op onze libellenexcursies. Onze gedachten zijn vandaag vooral bij zijn echtgenote, kinderen, familie en vrienden.

De uitvaart zal plaatsvinden in besloten kring onder genodigden, Uw medeleven betuigen kan hier.

 

 

Heb je mooie foto's van Marc of herinneringen die je met ons wilt delen, dan kan je die sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..  We maken een selectie en geven ze een plaats op onze website.

 

NL Braakman 20180707 MG 2993