Kom van vrijdag 19 tot zondag 21 juni mee op weekend met Libellenvereniging Vlaanderen en ontdek de spectaculaire Odonata van de Ardennen en de Gaumestreek.
Voor overnachting en eten (volpension met lunchpakket) trekken we naar B&B Le Thirifays, een herenhuis uit de 18de eeuw in de vallei van de Semois.

Vanuit deze uitvalsbasis in Chiny zitten we perfect om de regio te ontdekken. Perfect gelegen voor een bezoek aan Florenville voor spectaculaire soorten als Tweevlek maar ook Metaalglans en Bruine glazenmaker. Of aan de Semois voor Beekrombout en Kleinte tanglibel. Natuurlijk de Gaumestreek zelf die vol zit met spectaculaire soorten zoals Zuidelijke bronlibel en Witpuntoeverlibel, al zullen de doelsoorten daar afhangen van de lokale toestemmingen.
Gezien de lokale regelgeving zullen er op dit weekend geen libellen gevangen worden en geen netjes meegenomen worden. Een verrekijker en fototoestel zijn dus aangewezen.
Het aantal deelnemers is beperkt, enkel voor leden en vooraf inschrijven en betalen is nodig. Gelieve hier in te schrijven (een Natuurpunt-account is nodig maar is gratis aan te maken).
Eenmaal de inschrijvingen volledig zijn sturen we de deelnemers een bericht om de carpooling te regelen zodat iedereen tot in Chiny raakt.
Begindatum: Vrijdag 19 juni 2026 - 20:00 tot 22:00
Einddatum : Zondag 21 juni 2026 - 16:00
Locatie
Le Thirfays B&B
Thiryfays
6810 Chiny
Contact
Mark Van Mierlo
mark @ nadorst.be
+32 479 250 299